Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
НачалоФутболТенисБаскетболВолейболДругиСтатистики
Спортните новини: Днес (0) | Вчера (6)
Фергюсън пак потисна Бербатов
Автор: Екип Blagoevgrad24.bg 15:35 / 08.08.2011Коментари (0)901
© Blagoevgrad24.bg
Димитър Бербатов започна сезона, както го завърши. Мениджърът на "Манчестър Юнайтед" Алекс Фергюсън остави най-добрия български футболист отново на пейката в първия официален мач на сезона.

"Червените дяволи" обърнаха геройски 3:2 "Манчестър Сити" за "Комюнити шийлд". На "Уембли" Фергюсън пусна титулярни нападатели Уейн Руни и Дани Уелбек, вместо нашия. В началото на второто полувреме сър Алекс направи тройна смяна, но не пусна Митко в игра.

На терена се появиха младоците Том Клевърли, Фил Джоунс и Джони Еванс, а излязоха Рио Фърдинанд, Неманя Видич и Майкъл Карик. Шотландският треньор пусна Бербатов едва в 89-ата мин на мястото на Уелбек.

"Небесносините" откриха в 38-ата мин. Бранителят Джолиън Лескът надскочи Видич при центриране на Давид Силва и с глава прати топката в мрежата на новия вратар на "червените дяволи" Давид де Хеа.

В продължението на първото полувреме Един Джеко удвои преднината на "Сити". Босненският нападател стреля силно от малко повече от 20 метра, Де Хеа не успя да се намеси адекватно и му се наложи за втори път да вади топката от мрежата си.

В 51-ата мин Крис Смолинг с ефектен удар от въздуха намали. Малко по-късно многоходова атака като по учебник бе завършена по перфектен начин от Нани - 2:2. Португалецът отбеляза и третия гол в добавеното време, възползвайки се от груба грешка на белгийския защитник Винсент Компани

Източник: в. "24 часа"
Още по темата: общо новини по темата: 402
08.06.2016
23.07.2012
20.05.2012
04.04.2012
23.02.2012
04.01.2012
предишна страница [ 1/67 ] следващата страница






Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!

Актуални Четени Теми
Извикаха сина на Кристиано Роналдо в националния на Португалия U15 за първи път
Русев ги започна в WWE! Българинът с първи успех в кеча след завръщането!
Крумовград и Локомотив Пловдив влизат в битка за спасение в Първа лига
Мегареванш в Шампионска лига и два мача от Първа лига в телевизионния ефир днес
Барселона и Интер влизат в люта битка за финал в Шампионска лига
Класиране Резултати

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@blagoevgrad24.bg

За реклама:

Тарифи (виж)
Договори избори 2024

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Благоевградчани във facebook
RSS за новините
Статистика: