Пирин удари ЦСКА в контрола
Автор: Екип Blagoevgrad24.bg 18:15 / 10.10.2014Коментари (0)796
Отборът на Пирин (Благоевград) победи с 1:0 ЦСКА (София) в контролна среща, която се игра в югозападния град. Двата отбора намериха отличен начин да запълнят паузата в шампионата заради евроквалификациите.

От лагера на лидера в "А" група ЦСКА София решиха да дадат шанс за изява на футболистите, които сравнително рядко намират игрови минути в мачовете от първенството. Това си оказа своето влияние и втородивизионният тим заслужено спечели.

Единственият гол в срещата реализира Юлиян Попев, който бе точен в края на първата част, възползвайки се от грешка на Причиненко. Най-доброто положение за "червените" преди почивката пък бе пропуснато от Милисавлевич.

След подновяването на играта Пирин продължи да бъде по-опасният тим на терена, като само добрите намеси на вратаря Господинов предотвратиха увеличаване на преднина на домакините. В крайна сметка срещата завърши при резултат 1:0 за радост на публиката на стадиона в Благоевград.

ПИРИН - ЦСКА 1:0
1:0 Попев (45')

ПИРИН: Костов, Башлиев, Г. Георгиев, Ил. Николов, Р. Сандев, Попев, Костадинов, Павлов, Благов, Хаджииванов, Златинов (Бахтарлиев, Ганев, Тасев, Стоев, Креболиев, Траянов, Б. Сандев, Варсанов, Гошев, Войнов, Стоянов).

ЦСКА: Господинов, Мисиджан, Крачунов, Милисавлевич, Витанов, Бергонси, Маркиньос, Супусепа, Пиричиненко, Ангушев, Карачанаков (Златев, Чорбаджийски, В. Попов, Божилов, Стоичков, Рамадан, М. Петров).