Спортните новини: Днес (4) | Вчера (2)
Пирин завърши реми с Монтана в интригуващ двубой
Автор: Екип Blagoevgrad24.bg 09:56 / 30.09.2019Коментари (0)113
©
Пирин записа пореден мач без загуба, но за съжаление и без победа. Пиринци завършиха наравно и с отбора на Монтана в един доста интригуващ двубой, изпъстрен с битка и красиви моменти.

В интересно първо полувреме, орлетата излязоха на почивката с преднина от 1:0. Пиринци отбелязаха гол чрез Мартин Динов, който бе асистиран отлично от Владислав Златинов в 31-та минута. Гостите също имаха своите шансове, но Тасев от фаул и Балджийски от 15-тия метър не успяха да вкарат гол на отличния до момента Пангев.

През втората част двубоят се изостри още повече. Пиринци обаче, противно на логиката, изпуснаха победата, след като допуснаха изравнително попадение след час игра.

До края на мача на превъзходството на терена бе изцяло на страната на зелените. Удари на Габриел, Вълчанов и Била не доведоха до гол. Най-чистото положение в мача се отдаде на Ивайло Михайлов, който бе изведен отлично от Хендерсън сам срещу вратаря. Младият нападател на пиринци обаче не успя да преоодолее стража на гостите.

В следващия мач орлетата гостуват на бургаския Нефтохимик в Созопол.