Спортните новини: Днес (2) | Вчера (0)
Пирин поведе с 2:0 на Кариана, но не успя да стигне до победа
Автор: Екип Blagoevgrad24.bg 18:14 / 21.09.2019Коментари (0)579
©
Пирин записа трето голово равенство във Втора лига. Орлетата отново завършиха двубой при резултата 2:2, този път като гости на Кариана Ерден. За разлика от другите мачове, пиринци поведоха в резултата с два чисти гола и отлична игра до 35-та минута.

Глоар Антонио бе точен с прецизен удар след самостоятелен пробив през центъра в 25-та минута. Няколко минути по-късно пък Златинов засече с глава центриране на Била Антонио и покачи резултата.

В края на полувремето домакините върнаха един гол, след като отбраната в зелено не се справи добре с опазването на Бастунов, който бе точен от границата на наказателното поле.

След почивката на терена имаше три отбора, като зелените трябваше да играят срещу  два. Главният рефер Крагарен направи всичко възможно да изнерви състезателите на Пирин с обратни отсъждания и толериране на грубости от страна на домакините.

Изравнителното попадение за домакините падна след центриране от ляво, като Пангев боксира, но бе пресрещнат и свален от нападател на Кариана, а отбитата топка попадна в Дичев, който с глава уцели вратата от десетина метра. Дълго не се разбра какво отсъжда главният рефер, Помощниците му дори се объркаха.

В самия край на мача Руслан Иванов бе изгонен, след като нервите на опитния полузащитник не издържаха и той влезе в поредно пререкания със съдията.

В следващия мач зелените домакинстват на Монтана, Двубоят е в събота от 17:15.