Спортните новини: Днес (1) | Вчера (2)
Много пропуски на Пирин при загуба от ЦСКА 1948, изгониха играч на гостите
Автор: Екип Blagoevgrad24.bg 09:40 / 11.07.2019Коментари (0)740
© ОФК Пирин
ОФК Пирин загуби в четвъртата си контрола преди стара на Втора лига с минималното 0:1 от един от сериозните претенденти за челно класиране в същия шампионат - ЦСКА 1948. "Орлетата" играха силно и през двете полувремена, като единствените положения за гостите дойдоха след индивидуални грешки.

През първата част за Пирин пропуски направиха Цолев и Владислав Златинов, като последния бе много близо до гола от пряк свободен удар.

През втората част пиринци надиграваха съперника по-често, но до реални положения почти не се стигаше. Кейта бе близо до попадение след удар с глава в 50-ата минута.

Пирин сътвориха още няколко красиви атаки, но удари на Владислав Златинов и дошлия на проби Димов не намериха целта. Гостите отбелязаха попадение чрез Иванов в 81-ата минута, след неразбирателство в отбраната на зелените.

Състезателят на гостите Чавдар Ивайлов бе изгонен в средата на полувремето за втори жълт картон, но бе заменен от резерва.

Следващият мач на Пирин е в събота в Банско, срещу ФК Банско, а мачът е с начален час 11:00.

Пирин игра в състав: Пангев, Била Антонио, Кейта, Пушкаров, Трифонов, Иванов, Петров, Бастунов, Благов, Цолев и  Златинов.

Резерви: Ганев, Димов, Глори Антонио, Вълчанов, Адемов, Митрев, Гуцев, Митев, Иванов, Ангелски, Ангелов, Ергин.