Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
НачалоФутболБаскетболВолейболДругиГалерииЛичностиСтатистики
Спортните новини: Днес (0) | Вчера (6)
Пирин ще почива на старта в шампионата, ето пълната програма
Автор: Екип Blagoevgrad24.bg 14:29 / 12.06.2019Коментари (0)146
© ОФК Пирин
ОФК Пирин най-вероятно ще почива в първия кръг на Втора Лига. На днешния жребий в София за сезон 2019-2020 "орлетата" би трябвало да се изправят срещу изхвърления от Първа Лига Верея (Стара Загора). Най-вероятно обаче такъв мач няма да има, след като се очаква съперникът да не получи професионален лиценз за сезона.

Така ОФК Пирин ще стартира с домакинство, което ще е в последната седмица на месец юли, в интервал 26.07-29.07, срещу ФК Ботев (Гълъбово). Първото гостуване ще бъде в София, на Септември.

Ето пълната програма на Втора лига:

I кръг

20 юли 2019 г., събота:

Верея (Стара Загора) – Пирин (Благоевград)                 –

Септември (София) – Струмска слава 1927 (Радомир)          –

Литекс (Ловеч) – Локомотив (Горна Оряховица)               –

Черноморец (Балчик) – Поморие (Поморие)                    –

Кариана (Ерден) – Монтана 1921 (Монтана)                   –

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Спартак 1918 (Варна)            –

Хебър 1918 (Пазарджик) – Спартак (Плевен)                  –

ФК ЦСКА 1948 (София) – Локомотив София 1929 (София)        –

Лудогорец 1945 II (Разград) – Ботев (Гълъбово)             –

II кръг

Пирин (Благоевград) – Ботев (Гълъбово)                     –

Локомотив Сф 1929 (София) – Лудогорец 1945 II (Разград)    –

Спартак (Плевен) – ФК ЦСКА 1948 (София)                    –

Спартак 1918 (Варна) – Хебър 1918 (Пазарджик)              –

Монтана 1921 (Монтана) – Нефтохимик 1962 (Бургас)          –

Поморие (Поморие) – Кариана (Ерден)                        –

Локомотив (Горна Оряховица) – Черноморец (Балчик)          –

Струмска слава 1927 (Радомир) – Литекс (Ловеч)             –

Верея (Стара Загора) – Септември (София)                   –

III кръг

Септември (София) – Пирин (Благоевград)                    –

Литекс (Ловеч) – Верея (Стара Загора)                      –

Черноморец (Балчик) – Струмска слава 1927 (Радомир)        –

Кариана (Ерден) – Локомотив (Горна Оряховица)              –

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Поморие (Поморие)               –

Хебър 1918 (Пазарджик) – Монтана 1921 (Монтана)            –

ФК ЦСКА 1948 (София) – Спартак 1918 (Варна)                –

Лудогорец 1945 II (Разград) – Спартак (Плевен)             –

Ботев (Гълъбово) – Локомотив София 1929 (София)            –

IV кръг

Пирин (Благоевград) – Локомотив София 1929 (София)         –

Спартак (Плевен) – Ботев (Гълъбово)                        –

Спартак 1918 (Варна) – Лудогорец 1945 II (Разград)         –

Монтана 1921 (Монтана) – ФК ЦСКА 1948 (София)              –

Поморие (Поморие) – Хебър 1918 (Пазарджик)                 –

Локомотив (Горна Оряховица) – Нефтохимик 1962 (Бургас)     –

Струмска слава 1927 (Радомир) – Кариана (Ерден)            –

Верея (Стара Загора) – Черноморец (Балчик)                 –

Септември (София) – Литекс (Ловеч)                         –

V кръг

Литекс (Ловеч) – Пирин (Благоевград)                       –

Черноморец (Балчик) – Септември (София)                    –

Кариана (Ерден) – Верея (Стара Загора)                     –

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Струмска слава 1927 (Рад)       –

Хебър 1918 (Пазарджик) – Локомотив (Горна Оряховица)       –

ФК ЦСКА 1948 (София) – Поморие (Поморие)                   –

Лудогорец 1945 II (Разград) – Монтана 1921 (Монтана)       –

Ботев (Гълъбово) – Спартак 1918 (Варна)                    –

Локомотив София 1929 (София) – Спартак (Плевен)            –

VI кръг

Пирин (Благоевград) – Спартак (Плевен)                     –

Спартак 1918 (Варна) – Локомотив София 1929 (София)        –

Монтана 1921 (Монтана) – Ботев (Гълъбово)                  –

Поморие (Поморие) – Лудогорец 1945 II (Разград)            –

Локомотив (Горна Оряховица) – ФК ЦСКА 1948 (София)         –

Струмска слава 1927 (Радомир) – Хебър 1918 (Пазарджик)     –

Верея (Стара Загора) – Нефтохимик 1962 (Бургас)            –

Септември (София) – Кариана (Ерден)                        –

Литекс (Ловеч) – Черноморец (Балчик)                       –

VII кръг

Черноморец (Балчик) – Пирин (Благоевград)                  –

Кариана (Ерден) – Литекс (Ловеч)                           –

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Септември (София)               –

Хебър 1918 (Пазарджик) – Верея (Стара Загора)              –

ФК ЦСКА 1948 (София) – Струмска слава 1927 (Радомир)       –

Лудогорец 1945 II (Разград) – Локомотив (Горна Оряховица)  –

Ботев (Гълъбово) – Поморие (Поморие)                       –

Локомотив София 1929 (София) – Монтана 1921 (Монтана)      –

Спартак (Плевен) – Спартак 1918 (Варна)                    –

VIII кръг

Пирин (Благоевград) – Спартак 1918 (Варна)                 –

Монтана 1921 (Монтана) – Спартак (Плевен)                  –

Поморие (Поморие) – Локомотив София 1929 (София)           –

Локомотив (Горна Оряховица) – Ботев (Гълъбово)             –

Струмска слава 1927 (Рад) – Лудогорец 1945 II (Разград)    –

Верея (Стара Загора) – ФК ЦСКА 1948 (София)                –

Септември (София) – Хебър 1918 (Пазарджик)                 –

Литекс (Ловеч) – Нефтохимик 1962 (Бургас)                  –

Черноморец (Балчик) – Кариана (Ерден)                      –

IX кръг

Кариана (Ерден) – Пирин (Благоевград)                      –

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Черноморец (Балчик)             –

Хебър 1918 (Пазарджик) – Литекс (Ловеч)                    –

ФК ЦСКА 1948 (София) – Септември (София)                   –

Лудогорец 1945 II (Разград) – Верея (Стара Загора)         –

Ботев (Гълъбово) – Струмска слава 1927 (Радомир)           –

Локомотив Сф 1929 (София) – Локомотив (Горна Оряховица)    –

Спартак (Плевен) – Поморие (Поморие)                       –

Спартак 1918 (Варна) – Монтана 1921 (Монтана)              –

X кръг

Пирин (Благоевград) – Монтана 1921 (Монтана)               –

Поморие (Поморие) – Спартак 1918 (Варна)                   –

Локомотив (Горна Оряховица) – Спартак (Плевен)             –

Струмска слава 1927 (Рад) – Локомотив Сф 1929 (София)      –

Верея (Стара Загора) – Ботев (Гълъбово)                    –

Септември (София) – Лудогорец 1945 II (Разград)            –

Литекс (Ловеч) – ФК ЦСКА 1948 (София)                      –

Черноморец (Балчик) – Хебър 1918 (Пазарджик)               –

Кариана (Ерден) – Нефтохимик 1962 (Бургас)                 –

XI кръг

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Пирин (Благоевград)             –

Хебър 1918 (Пазарджик) – Кариана (Ерден)                   –

ФК ЦСКА 1948 (София) – Черноморец (Балчик)                 –

Лудогорец 1945 II (Разград) – Литекс (Ловеч)               –

Ботев (Гълъбово) – Септември (София)                       –

Локомотив София 1929 (София) – Верея (Стара Загора)        –

Спартак (Плевен) – Струмска слава 1927 (Радомир)           –

Спартак 1918 (Варна) – Локомотив (Горна Оряховица)         –

Монтана 1921 (Монтана) – Поморие (Поморие)                 –

XII кръг

Пирин (Благоевград) – Поморие (Поморие)                    –

Локомотив (Горна Оряховица) – Монтана 1921 (Монтана)       –

Струмска слава 1927 (Радомир) – Спартак 1918 (Варна)       –

Верея (Стара Загора) – Спартак (Плевен)                    –

Септември (София) – Локомотив София 1929 (София)           –

Литекс (Ловеч) – Ботев (Гълъбово)                          –

Черноморец (Балчик) – Лудогорец 1945 II (Разград)          –

Кариана (Ерден) – ФК ЦСКА 1948 (София)                     –

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Хебър 1918 (Пазарджик)          –

XIII кръг

Хебър 1918 (Пазарджик) – Пирин (Благоевград)               –

ФК ЦСКА 1948 (София) – Нефтохимик 1962 (Бургас)            –

Лудогорец 1945 II (Разград) – Кариана (Ерден)              –

Ботев (Гълъбово) – Черноморец (Балчик)                     –

Локомотив София 1929 (София) – Литекс (Ловеч)              –

Спартак (Плевен) – Септември (София)                       –

Спартак 1918 (Варна) – Верея (Стара Загора)                –

Монтана 1921 (Монтана) – Струмска слава 1927 (Радомир)     –

Поморие (Поморие) – Локомотив (Горна Оряховица)            –

XIV кръг

Пирин (Благоевград) – Локомотив (Горна Оряховица)          –

Струмска слава 1927 (Радомир) – Поморие (Поморие)          –

Верея (Стара Загора) – Монтана 1921 (Монтана)              –

Септември (София) – Спартак 1918 (Варна)                   –

Литекс (Ловеч) – Спартак (Плевен)                          –

Черноморец (Балчик) – Локомотив София 1929 (София)         –

Кариана (Ерден) – Ботев (Гълъбово)                         –

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Лудогорец 1945 II (Разград)     –

Хебър 1918 (Пазарджик) – ФК ЦСКА 1948 (София)              –

XV кръг

ФК ЦСКА 1948 (София) – Пирин (Благоевград)                 –

Лудогорец 1945 II (Разград) – Хебър 1918 (Пазарджик)       –

Ботев (Гълъбово) – Нефтохимик 1962 (Бургас)                –

Локомотив София 1929 (София) – Кариана (Ерден)             –

Спартак (Плевен) – Черноморец (Балчик)                     –

Спартак 1918 (Варна) – Литекс (Ловеч)                      –

Монтана 1921 (Монтана) – Септември (София)                 –

Поморие (Поморие) – Верея (Стара Загора)                   –

Локомотив (Горна Оряховица) – Струмска слава 1927 (Рад)    –

XVI кръг

Пирин (Благоевград) – Струмска слава 1927 (Радомир)        –

Верея (Стара Загора) – Локомотив (Горна Оряховица)         –

Септември (София) – Поморие (Поморие)                      –

Литекс (Ловеч) – Монтана 1921 (Монтана)                    –

Черноморец (Балчик) – Спартак 1918 (Варна)                 –

Кариана (Ерден) – Спартак (Плевен)                         –

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Локомотив София 1929 (София)    –

Хебър 1918 (Пазарджик) – Ботев (Гълъбово)                  –

ФК ЦСКА 1948 (София) – Лудогорец 1945 II (Разград)         –

XVII кръг

Лудогорец 1945 II (Разград) – Пирин (Благоевград)          –

Ботев (Гълъбово) – ФК ЦСКА 1948 (София)                    –

Локомотив София 1929 (София) – Хебър 1918 (Пазарджик)      –

Спартак (Плевен) – Нефтохимик 1962 (Бургас)                –

Спартак 1918 (Варна) – Кариана (Ерден)                     –

Монтана 1921 (Монтана) – Черноморец (Балчик)               –

Поморие (Поморие) – Литекс (Ловеч)                         –

Локомотив (Горна Оряховица) – Септември (София)            –

Струмска слава 1927 (Радомир) – Верея (Стара Загора
Още по темата: общо новини по темата: 39
11.10.2019
08.10.2019
07.10.2019
30.09.2019
27.09.2019
21.09.2019
предишна страница [ 1/7 ] следващата страница






Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!

Актуални Четени Теми
Двама от Пирин пропускат контролата с ЦСКА-София
Щайгата покоси Пирин с уникален гол
Пирин готов за битка край морето
»
Класиране Резултати

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти
За реклама
Правила
Благоевградчани във facebook
RSS за новините
©2009 - 2018 Медия груп 24 ООД. Blagoevgrad24.bg - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Blagoevgrad24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени). Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на Медия груп 24 ООД. Мненията изразени във форумите и коментарите към статиите са собственост на авторите им и Медия груп 24 ООД не носи отговорност за тях. Поставянето на връзки към материали в Blagoevgrad24.bg е свободно. Сайтът е разработен от Медия груп 24 ООД.
Статистика: