Галерии
Личности
RSS
ТЕМА: Пирин в Първа лига, сезон 2021/2022

Пирин се върна на победния път в Първа лига след домакински успех с 2:1 над Локомотив (София). “Орлетата" стигнаха до трите точки след две великолепни попадения през първото полувреме, дело на Станислав Манолев в 13-ата минута и на Красимир Станоев в 30-ата.

Матеус Дуарте върна интригата в мача в 71-вата мин...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 50
20:49 ч., 18.04.2022 г.
Пирин загуби от Царско село с 0:2  в Благоевград. И двете попадения паднаха през първото полувреме. Лукас Мартинс откри резултата в 40-ата минут... цялата новина

16:04 ч., 07.04.2022 г.
Стартира процес по обновяване на тревните площи на стадион "Христо Ботев“ в Благоевград. Дейностите се осъществяват от специалисти, а целта е да... цялата новина

14:03 ч., 04.04.2022 г.
Искаме да се разследва докрай и виновните да си понесат последствията и отговорността, каза за БТА изпълнителният директор на Пирин (Благоевград... цялата новина

12:57 ч., 04.04.2022 г.
Неприятен инцидент се случи в неделя по време на мача между Пирин и Левски от 25-ия кръг на Първа лига. В 75-ата минтуа, след третия гол на "син... цялата новина

10:43 ч., 15.03.2022 г.
Пирин и Славия не излъчиха победител в последния двубой от 23-ия кръг на Първа лига. Така "орлетата“ записаха своя шести пореден мач без поражен... цялата новина

21:39 ч., 28.02.2022 г.
Пирин победи с 1:0 Арда (Кърджали) в последния мач от 21-ия кръг на Първа лига. Победният гол бе отбелязан в самото начало на мача, когато още в... цялата новина

19:57 ч., 21.02.2022 г.
Пирин стартира с победа официалните мачове за 2022 година. "Орлетата" надиграха Локомотив София с 2:1 в мач от 20-ия кръг в Първа лига, който се... цялата новина

12:49 ч., 15.02.2022 г.
Собственикът на ФК Пирин (Благоевград) Пол Белогур използва официалния клубен сайт, за да отправи важно обръщение към привържениците на "орлетат... цялата новина

15:22 ч., 08.02.2022 г.
Отборът на Пирин постигна нова победа в контролите от зимната си подготовка. "Орлетата" надиграха Локомотив (Пловдив) с 2:1 на стадион "Христо Б... цялата новина

14:04 ч., 26.01.2022 г.
Изпълнителният комитет на Българския футболен съюз взе важно решение на първото си заседание за 2022 година, което се проведе вчера. То касае фи... цялата новина

16:00 ч., 19.01.2022 г.
Пирин победи Струмска слава (Радомир) с 3:0 в първата си контрола от зимния подготвителен период. Контролата се проведе на базата в село Рилци.<... цялата новина

10:03 ч., 11.01.2022 г.
С традиционния водосвет за здраве и успехи на стадион "Христо Ботев“, Пирин проведе първа тренировка за 2022 година. Радослав Митревски, който п... цялата новина

13:25 ч., 10.01.2022 г.
Изпълнителният директор на Пирин (Благоевград) Таско Тасков разкри любопитни подробности относно продажбата на Мохамед Брахими в Ботев (Пловдив)... цялата новина

11:29 ч., 09.01.2022 г.
От ръководството на ФК Пирин (Благоевград) разкриха повече подробности за продажбата на Мохамед Брахими в Ботев (Пд). Както е известно, ... цялата новина

10:00 ч., 05.01.2022 г.
Представителният отбор на Пирин ще се събере за първа тренировка за 2022 година в понеделник (10 януари) от 11:00 часа на стадион "Христо Ботев"... цялата новина

11:52 ч., 04.01.2022 г.
Съдийската комисия при БФС отново предоставя възможност на всички футболни клубове в Първа професионална лига да бъдат посетени на място от опит... цялата новина

13:52 ч., 03.12.2021 г.
Още един треньор на отбор от Първа лига бе уволнен през настоящия сезон. Става въпрос за британеца Уорън Фийни, който приключи авантюрата си с П... цялата новина

16:47 ч., 02.12.2021 г.
Пирин изигра изключително злощастен мач, който загуби с 0:1 при гостуването си на ЦСКА 1948. Двубоят бе от 17-ия кръг на Първа лига и се игра на... цялата новина

16:41 ч., 02.12.2021 г.
ФК Пирин се разделя с помощник-треньора Шон Макарти. От днес (2 декември) Макарти няма вече да бъде част от треньорския щаб на представителния о... цялата новина

17:45 ч., 27.11.2021 г.
Пирин водеше едно полувреме на Локомотив (Пловдив), но допусна болезнен обрат с 2:3 в двубой от 16-ия кръг на Първа лига, който се игра на стади... цялата новина

12:24 ч., 22.11.2021 г.
Пирин (Благоевград) може да остане без треньор още преди предстоящия шампионатен мач срещу Локомотив (Пловдив). Двубоят от 16-ия кръг на Първа л... цялата новина

19:50 ч., 19.11.2021 г.
"Берое“ и "Пирин“ завършиха 1:1 в среща от 15 кръг на efbet Лига. След нулево първо полувреме "Берое“ успя да поведе в резултата в 55. минута чр... цялата новина

14:12 ч., 17.11.2021 г.
Нападателят Гурам Гощелиани и вратарят Петър Петров вече не са част от представителния отбор на ФК Пирин. Клубът сърдечно благодари и на двамата... цялата новина

17:31 ч., 06.11.2021 г.
Малшансът отново споходи отбора на Пирин! "Орлетата" загубиха от Ботев (Пловдив) с 0:1 в мач от 14-ия кръг на Първа лига, който се игра на стади... цялата новина

15:26 ч., 05.11.2021 г.
В събота, 6 ноември, от 15:00 ч. Пирин посреща Ботев (Пловдив) в мач от 14-ия кръг на Първа лига. Публиката ще бъде допускана на стадион “Христо... цялата новина

21:27 ч., 31.10.2021 г.
Пирин (Благоевград) постигна трета победа от началото на сезона в Първа лига, след като надви с 2:1 Царско село в мач от 13-ия кръг на шампионат... цялата новина

16:14 ч., 28.10.2021 г.
Ръководството на ФК Пирин излезе с официална позиция след двубоя срещу Славия за Купата на България, който благоевградчани загубиха с 0:1 в Софи... цялата новина

16:57 ч., 25.10.2021 г.
Вратарят Димитър Шейтанов вече не е част от Пирин (Благоевград). Стражът сам обяви напускането си в своя профил в Инстаграм. Шейтанов естествено... цялата новина

10:18 ч., 25.10.2021 г.
Нова масирана атака от страна на родни фенове към треньор на отбор в Първа лига. Става въпрос за привърженици на Пирин (Благоевград), които скоч... цялата новина

14:18 ч., 21.10.2021 г.
Пирин привлече нидерландския вратар Ник Хенгелман. 31-годишният страж e роден в Гланербруг (Енсхеде) и започва своята кариера в отбора на Твенте... цялата новина

09:22 ч., 21.10.2021 г.
Мачът срещу Локомотив Пловдив, загубен на "Лаута" с 1:2, се оказа последен за вратаря на Пирин (Благоевград) Петър Петров. Стражът вече е освобо... цялата новина

18:43 ч., 19.10.2021 г.
Пирин (Благоевград) не успя да открадне нещо при гостуването си на Локомотив Пловдив. "Орлетата" загубиха от черно-белите с 1:2 в отложен двубой... цялата новина

23:44 ч., 27.09.2021 г.
Пирин завърши 2:2 с Черно море в двубой от деветия кръг на елитното ни първенство в Благоевград. Варненци играха с 10 души от 43-тата минута, ко... цялата новина

18:55 ч., 13.09.2021 г.
Ръководството на ФК Пирин (Благоевград) изпрати открито писмо до Съдийската комисия към БФС. Повод за реакцията на "орлетата" е скандалното съди... цялата новина

13:12 ч., 13.09.2021 г.
Кметът на Благоевград Илко Стоянов изрази категоричната си позиция, по повод тенденциозното съдийство в мач с участието на ФК "Пирин“ - Благоевг... цялата новина

23:51 ч., 10.09.2021 г.
Пирин (Благоевград) загуби от Локомотив (София) с 1:2 в мач от 7-ия кръг на Първа лига, който се игра на националния стадион "Васил Левски" в ст... цялата новина

09:55 ч., 30.08.2021 г.
Изключително радостна новина дойде днес от ФК Пирин! Голямото семейство на "орлетата" се увеличи с още един член.

Футболистът от пред... цялата новина

09:51 ч., 30.08.2021 г.
Пирин загуби с 1:3 домакинството си на шампиона Лудогорец в мач от шестия кръг на Първа лига. "Орлетата“ откриха резултата в 3-та минута със стр... цялата новина

15:01 ч., 26.08.2021 г.
Дисциплинарната комисия към БФС наложи жестока глоба на Пирин (Благоевград) за расизъм, а капитанът на отбора Станислав Манолев също не бе пожал... цялата новина

15:14 ч., 23.08.2021 г.
ФК Пирин осъществи днес поредния си входящ трансфер на чуждестранен футболист. Клубът приветства с "Добре дошъл" Педро Ферари.

26-год... цялата новина

23:29 ч., 13.08.2021 г.
Пирин (Благоевград) зарадва привържениците си с първа победа от 3 години и половина в родния елит! "Орлетата" разгромиха ЦСКА 1948 с 4:1 в мач о... цялата новина

23:19 ч., 02.08.2021 г.
"Пирин" и "Берое“ отново изиграха инфарктен двубой в Благоевград. Старозагорци се наложиха с 3:2 в мач с много обрати. Двубоят бе от 2 кръг на e... цялата новина

16:39 ч., 02.08.2021 г.
Двубоят от третия кръг в Първа лига между отборите на Локомотив (Пловдив) и Пирин (Благоевград) няма да се проведе по програма и бе отложен. Мач... цялата новина

20:44 ч., 24.07.2021 г.
Отборът на Пирин направи фалстарт при завръщането си в елита за новия сезон 2021/2022 в Първа лига. "Орлетата" загубиха от Ботев (Пд) с 1:2 в ма... цялата новина

15:06 ч., 23.07.2021 г.
Футболистите на Пирин (Благоевград) заснеха фотосесия с новите екипи, с които утре от 18:45 часа ще открият новия сезон в Първа лига с гостуване... цялата новина

12:57 ч., 29.06.2021 г.
Мениджърът на Пирин Уорън Фийни изведе 26 футболисти за първата тренировка от подготвителния лагер, която се проведе на Градския стадион в Несеб... цялата новина

16:19 ч., 18.06.2021 г.
С традиционния водосвет за здраве и късмет и в присъствието на фенове, представители на Община Благоевград и спонсори, Пирин стартира подготовка... цялата новина

10:50 ч., 15.06.2021 г.
Представителният отбор на Пирин ще започне подготовката си за новия сезон в петък, 18 юни, от 10:00 часа. Причината за промяната в сравнение с п... цялата новина

13:42 ч., 19.05.2021 г.
Представителният отбор на Пирин (Благоевград) ще стартира подготовката си за новия сезон в Първа лига на 11 юни. Ден по-рано отборът ще премине ... цялата новина