Седем футболисти на Ботев (Враца) са дали положителни проби за коронавирус, потвърдиха от клуба. Следващият мач на "зелените" е срещу Ботев (Пд), който би трябвало да се играе между 9 и 11 април (програмата все още не е обявена от БФС).
"За съжаление Covid19 не подмина и нашия отбор. За първи път от началото на пандемията 7 футболисти от клуба са с положителни проби. Пожелаваме им бързо възстановяване и да са на линия за следващия официален мач. Проверката срещу Царско село идният петък ще се проведе, стига да нямаме нови заразени. В нея шанс за изява ще получат и няколко момчета от дублиращия ни отбор", се казва в официалната информация от ПФК Ботев (Враца).

ЗАРЕЖДАНЕ...
Зареждане ...

16:38 / 24.03.2021
805












Капана1926
на 25.03.2021 г.
Някакво “Шесто чувство” се усещало по селата. С повечко пети в КомативУ всичко ще е “6”
Коментарите са на публикуващите ги. Blagoevgrad24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.