юноша на ЦСКА

още снимки на Владислав Златинов

Новини свързани с Владислав Златинов
10:45 ч., 06.08.2016 г.
Отборът на ОФК Пирин записа инфарктна първа победа в новия шампионат. След загубата в първия кръг, орлетата се реваншираха и надиграха с 2:1 Лок... цялата новина

09:06 ч., 01.08.2016 г.
Голмайсторът на Пирин Владислав Златинов също изрази своето недоволство срещу съдийството в мача срещу Черно море, загубен от "орлетата&quo... цялата новина

07:56 ч., 01.08.2016 г.
Черно море победи Пирин с 3:1 като гост в мач от първия кръг на новосформираната първа професионална лига. Двубоят се игра на стадион "Хрис... цялата новина

13:46 ч., 22.07.2016 г.
ОФК Пирин подписа с нападателя Владислав Златинов преди броени минути. Деветката на Пирин парафира за една година и вече официално е част от със... цялата новина

09:20 ч., 18.07.2016 г.
ОФК Пирин се наложи в с 2:1 над гръцкия Платаняс в контрола, играна на стадион "Раковски" в София. Орлетата стигнаха до победата в еди... цялата новина

10:27 ч., 17.07.2016 г.
След днешната контрола с гръцкия Платаниас на стадион "Раковски" в София се очаква Пирин да подпише договор с бразилеца Алешандре Ханс. Защ... цялата новина

10:10 ч., 10.07.2016 г.
ОФК Пирин победи в поредна контрола Монтана, като орлетата се наложиха с минималното 1:0 на стадиона в комплекс "Пири". Благоевградчани про... цялата новина

13:24 ч., 27.06.2015 г.
Завърналият се в "А" група тим на Пирин (Бл) продължава да бие наред отборите от елита. Три дена след като надви Ботев с 1:0 в Ракитов... цялата новина

09:55 ч., 25.11.2013 г.
Футболистите на ОФК Пирин зарадваха малкото привърженици на стадион Христо Ботев с хубава и разгромна победа над Места Хаджидимово.

10:37 ч., 02.09.2013 г.
Пирин победи с 1:0 като гост Велбъжд в мач от първенството на Югозападната "В" група. Точен за "орлетата" беше Владислав Зла... цялата новина