юноша на ЦСКА

още снимки на Владислав Златинов

Новини свързани с Владислав Златинов
16:14 ч., 22.01.2021 г.
Пирин спечели втората си контрола от зимната подготовка, след като надделя над Царско село с 1:0 на стадион “Христо Ботев" в Благоевград. Единст... цялата новина

16:57 ч., 03.06.2020 г.
Владислав Златинов преподписа днес договора си с ФК Пирин Благоевград. Дългогодишният номер девет на "орлетата" ще бъде и част от щаба на Уорън ... цялата новина

22:25 ч., 21.02.2020 г.
Отборът на Пирин загуби заслужено с 1:4 от Септември София в Благоевград. Орлетата успяха да намалят резултата в края на полувремето, след като ... цялата новина

12:38 ч., 03.02.2020 г.
Пирин постигна второ реми в контролите по време на лагера в Турция. Зелените стигнаха до 2:2 с ФК Македония Гьорче Петров в един интересен мач.<... цялата новина

09:40 ч., 11.07.2019 г.
ОФК Пирин загуби в четвъртата си контрола преди стара на Втора лига с минималното 0:1 от един от сериозните претенденти за челно класиране в същ... цялата новина

11:17 ч., 04.07.2019 г.
ОФК Пирин се понрави на феновете с победа с 1:0 над Локомотив (София). "Орлетата" играха стегнато и дисциплинирано през целия мач и заслужено се... цялата новина

09:38 ч., 02.07.2019 г.
Владислав Златинов поднови договора си с ОФК Пирин. Голмайсторът на "орлетата" от изминалия шампионат се разбра с ръководството и ще продължи да... цялата новина

17:26 ч., 13.02.2019 г.
ОФК Пирин постигна обрат в петата си поредна контрола от своята предсезонна подготовка. "Орлетата" губеха на полувремето с 1:2 от Вихрен (Сандан... цялата новина

21:56 ч., 25.11.2018 г.
Въпреки че създаде много положения за гол, а на два пъти топката срещна и гредата, Лудогорец II стигна само до нулево реми в домакинския си мач ... цялата новина

16:56 ч., 09.11.2018 г.
ОФК Пирин няма право на повече грешки у дома. С това започна днешната пресконференция на старши треньора на "орлетата" Петър Златинов, ден преди... цялата новина

15:12 ч., 05.11.2018 г.
Отборът на Пирин загуби нелепо от Черноморец (Балчик) с 1:2 като гост в мач от 13-ия кръг на Втора лига. Домакините от Балчик откриха резултата ... цялата новина

22:10 ч., 15.09.2018 г.
ОФК Пирин победи с класически резултат от 3:0 гостите си от Струмска слава (Радомир). Орлетата бяха безапелационно по-добрият отбор на терена и ... цялата новина

20:56 ч., 30.07.2018 г.
Пирин победи Добруджа с минималното 1:0 в първия си официален мач от новия сезон във Втора лига. Двубоят се игра на стадион "Христо Ботев" в Бла... цялата новина

15:12 ч., 23.07.2018 г.
Пирин завърши 1:1 срещу македонски Победа (Прилеп) в последната си контрола преди началото на новия сезон. Двубоят се игра на стадион "Христо Бо... цялата новина

16:21 ч., 28.06.2018 г.
Пирин ще изиграе контролна среща с Беласица Петрич на 7 юли на базата в село Рилци. Двубоят ще се играе от 11:00 часа. Това е последната контрол... цялата новина