Бившият национал Илиан Стоянов е един от най-сърцатите български футболисти изобщо. Кариерата на защитника тръгва от школата на ЦСКА, у нас ... цялата новина

Нападателят на Лудогорец Кирил Десподов бе избран за "Футболист на футболистите“ за сезон 2022/2023 в анкетата на Асоциацията на българските фут... цялата новина

14:57 ч., 10.04.2023 г.
Старши треньорът на дублиращия отбор на Левски - Елин Топузаков, временно ще застане начело на първия отбор на "сините“ след раздялата със Стани... цялата новина

17:10 ч., 19.03.2023 г.
Левски победи с 3:0 като гост Арда в Кърджали. Срещата беше от 24-ия кръг на efbet Лига. "Сините" изиграха много силно първо полувреме, в което ... цялата новина

14:17 ч., 18.10.2022 г.
Предраг Пажин е един от любмците на "сините" фенове. Роден е на 14 март 1973 г. в Невесине - Босна и Херцеговина, той започва кариерата си п... цялата новина

13:43 ч., 13.10.2022 г.
Първият лицензиран футболен мениджър у нас още от 1994 г. Лъчезар Танев даде обширно интервю за предаването "Това е България“ на Радио "Фоку... цялата новина

22:35 ч., 01.09.2022 г.
Лудогорец спечели Суперкупата на България, след като победи Левски след изпълнение на дузпи. Редовното време завърши 2:2. При равенството в редо... цялата новина

09:50 ч., 12.08.2022 г.
Станимир Стоилов говори след шокиращото отпадане на тима му от малтийския Хамрун Спартанс в третия предварителен кръг на Лигата на конференциите... цялата новина

Левски напусна турнира Лигата на конференциите след загуба от малтийския Хамрун Спартанс с общ резултат от 2:5 след изпълнение на дузпи, предаде... цялата новина

21:56 ч., 07.08.2022 г.
Пирин (Благоевград) загуби от Левски с 0:1 в мач от петия кръг в efbet Лига. В 11-ата минута Хосе Кордоба удари греда, а в 70-ата новото попълне... цялата новина

13:59 ч., 29.07.2022 г.
Съпругата на собственика на Левски Наско Сираков - Илиана Раева, направи емоционален коментар, след като “сините" успяха да остранят гръцкия ПАО... цялата новина

13:26 ч., 27.07.2022 г.
Отборът на Левски пристигна в Солун. На "сините" им предстои реванш от втория предварителен кръг на Лига на конференциите срещу местния ПАОК. Ср... цялата новина

13:41 ч., 25.07.2022 г.
Ивелин Попов е част от инициативен комитет за играждането на паметник на легендата на Левски Георги Соколов. Попето говори на пресконференция за... цялата новина

09:30 ч., 21.07.2022 г.
Левски се завръща в евротурнирите след тригодишна пауза. "Сините" приемат на стадион "Георги Аспарухов" гръцкия ПАОК. Двубоят от втория квалифик... цялата новина