Спортните новини: Днес (3) | Вчера (0)
Атанас Илиев игра почти цял мач при победа в "българско" дерби в Италия
Автор: Екип Blagoevgrad24.bg 12:16 / 01.12.2021Коментари (0)355
Българският национал Атанас Илиев игра за Асколи при победата с 2:1 срещу Реджина с Андрей Гълъбинов. Двубоят от 15-ия кръг на италианската Серия "Б" предложи интересен футбол. Бившият нападател на Ботев (Пловдив) остана на терена до 87-ата минута, а Гълъбинов влезе в игра в 64-ата минута.

Гостите поведоха в резултата с гол на Абделхамид Сабири във 2-ата минута, Адриано Монталто изравни в 36-ата минута от дузпа. В 55-ата минута Сабири се разписа за втори път и донесе победата за Асколи.

Пред Андрей Гълъбинов се откриха две голови ситуации, но нашето момче не успя да вкара гол. Любопитно е, че двете възможности за Гълъбинов се случиха в рамките на две минути, между 77-ата и в 79-ата, като и в двата случая неговите изстрели с глава бяха неточни.

С трите точки тимът на Атанас Илиев излезе на 6-о място с 25 точки, а Реджина е на десетата позиция с 22 пункта.