Пирин продължава без загуба в контролите
Автор: Екип Blagoevgrad24.bg 08:14 / 02.07.2015Коментари (0)760
©
Футболистите на Пирин продължават да се без загуба и след четвъртата изиграна контролна среща от лятната подготовка. На стадиона в Белица, "орлетата" и ФК Банско не успяха да се победят, завършвайки при равенство 1:1.

През първата част пиринци владееха повече топката и бяха по-активния тим на терена, но гостите се бранеха успешно. В 16-та минута Тасев опита удар от границата на наказателното поле, но бе успех. Последва възможност и за Тошев, но отново пиринци не успяха да стигнат до гола. В 34-ата минута на мача Сандански направи нарушение и заслужи втори жълт картон и бе изгонен от главния рефер Стефан Апостолов.

След почивката статуквото на терена не се промени, но банскалии успяха да стигнат до попадение след отличен пряксвободен удар на Красимир Илиев в 50-ата минута. "Орлетата" бързо върнаха попадението чрез Тони Тасев, който се измъкна в коридор към вратата и матира стража на "козлите" в 57-та минута.

Пиринци можеха да излязат и крайни победители в срещата, но пропуски на Виячки и Траянов не промениха резултата в полза на благоевградчани. В края на срещата и банскалии заслужиха червен картон, когато бе изгонен голмайсторът им Илиев.

В следващата контрола пиринци срещат Септември Симитли, а срещата е в петък, от 18:30, на стадиона в Крупник.

Състав на Пирин: Ганев, Дяков, Дюлгеров, Сандев, Попев, Сандански, Бенгюзов, Хаджииванов, Тасев, Благов и Тошев. След почивката в игра се появиха още Костадинов, Траянов, Башлиев, Николов, Виячки, Туджаров, Карапетров. Божинов, Гогов.