Футболистът на Лудогорец Кирил Десподов отговори на няколко журналистически въпроса при днешното завръщане на националния ни отбор от Грузия. На... цялата новина

12:07 ч., 13.06.2022 г.
Селекционерът на националния отбор Георги Иванов-Гонзо и лекарят на националния тим Бисер Бочев са посетили Тодор Неделев в болницата, за да се ... цялата новина

20:55 ч., 12.06.2022 г.
България удържа домакинския натиск на Грузия и завърши 0:0 в четвърти мач от група 4 на Лига С в турнира Лига на нациите. Двубоят се игра пред 5... цялата новина

19:23 ч., 12.06.2022 г.
Тодор Неделев бе преместен от интензивното отделение на Университетската болница в Тбилиси след претърпяната хирургическа интервенция. От днес п... цялата новина

11:44 ч., 12.06.2022 г.
Капитанът на Ботев (Пловдив) Тодор Неделев е по-добре след операцията, която претърпя на черепа в Тбилиси. Футболистът пострада при катастрофа н... цялата новина

15:04 ч., 11.06.2022 г.
Страхотни новини долетяха от столицата на Грузия. Преди минути капитанът на Ботев (Пловдив) Тодор Неделев се е събудил от упойка, поставена зара... цялата новина

13:28 ч., 11.06.2022 г.
Приятелката на Тодор Неделев - Анита Терзийска, използва личния си профил във Фейсбук, за да изрази подкрепата си към своя любим. Както е извест... цялата новина

13:19 ч., 11.06.2022 г.
Треньорският щаб и футболистите от националния отбор на България искат мачът срещу Грузия в неделя (12 юни) да се състои, въпреки ... цялата новина

09:47 ч., 11.06.2022 г.
Тодор Неделев е бил опериран в Тбилиси след катастр... цялата новина

Българския футболен съюз излезе със съобщение минути след инц... цялата новина

23:45 ч., 09.06.2022 г.
България записа нов срамен мач в новото издание на турнира Лигата на нациите. Нашите се изложиха и не успяха да победят като гости футболното "д... цялата новина

00:05 ч., 06.06.2022 г.
България изигра един от най-срамните си мачове за последните години и логично бе разгромена от Грузия с 2:5 във втория си двубой от Група 4 на Д... цялата новина

21:16 ч., 02.06.2022 г.
Отборът на България стартира с равенство новото издание на турнира Лигата на нациите. Нашите завършиха 1:1 срещу Северна Македония в първи мач о... цялата новина

09:32 ч., 25.05.2022 г.
Халфът на Ботев (Пловдив) и на националния отбор Тодор Неделев бе избран за "Футболист на футболистите“ за сезон 2021/2022 в анкетата на Асоциац... цялата новина