Спортните новини: Днес (0) | Вчера (4)
Класика за Пирин срещу Струмска слава
Автор: Екип Blagoevgrad24.bg 22:10 / 15.09.2018Коментари (0)1161
© ОФК Пирин
ОФК Пирин победи с класически резултат от 3:0 гостите си от Струмска слава (Радомир). Орлетата бяха безапелационно по-добрият отбор на терена и заслужено се поздравиха с нови три точки. Над всички в мача бе авторът на хеттрик Владислав Златинов

Срещата започна отлично за зелените, като още в 12-ата минута Златинов се възползва от отлична атака по фланга и бе безпогрешен. Отново той бе точен от дузпа в 27-ата.

Пиринци играеха силно в предни позиции и създадоха още куп положения.

През втората част гостите се опитаха да играят по-агресивно в предни позиции, но орлетата дебнеха на контраатака. При едно такова положение Владислав Златинов залъга куп защитници и успя да вкара третия си гол в средата на втората част.

До края на мача силни минути имаше за вратаря на Пирин Яначков, който предотврати няколко опасни удара.

Следващият мач на Пирин е в петък, когато зелените гостуват на Литекс в Ловеч.

Пирин игра в състав: Яначков, Попев, Тунтев, Смилков, Митрев, Костадинов, Траянов, Любомиров, Георгиев, Кръстев и Владислав Златинов. След почивката в игра влязоха Благов, Милко Георгиев и Бастунов.