Спортните новини: Днес (3) | Вчера (2)
Красота! Пирин се забавлява и смачка Славия!
Автор: Екип Blagoevgrad24.bg 14:48 / 12.03.2017Коментари (0)918
© ОФК Пирин
Пирин изигра страхотен мач и смачка Славия с 4:0 за удоволствие на своите фенове, дошли да ги подкрепят на стадион "Христо Ботев" в Благоевград!

"Орлетата" не оставиха никакво съмнение в превъзходството си, въпреки че всички попадения паднаха през второто полувреме.

Голмайстори за Пирин станаха Иван Цветков (57-дузпа), Орлин Старокин (69), Румен Сандев (78) и Станислав Костов (81).

Преломният момент в срещата от 24-ия кръг на Първа лига бе в 55-ата минута, когато вратарят на Славия Марио Кирев фаулира в пеналта Иван Цветков. последва втори жълт картон за стража и дузпа за "орлетата", която бе превърната в гол от потърпевшия.

Така Пирин записа общо 4-а победа от 5 мача под ръководството на Милен Радуканов.

Благоевградчани имат вече актив от 31 точки, една по-малко от 7-ия в класирането Ботев (Пд).