Новини свързани с Орлин Старокин
13:38 ч., 27.06.2022 г.
Бившият капитан на Левски Орлин Старокин прекратява професионалната си футболна кариера. За последно той игра за Пирин (Благоевград). Двете стра... цялата новина

14:55 ч., 07.06.2022 г.
С традиционния водосвет за здраве и успехи Пирин стартира лятна подготовка за новия сезон в Първа лига. Първото занимание на стадион "Христо Бот... цялата новина

10:03 ч., 26.04.2022 г.
Пирин се върна на победния път в Първа лига след домакински успех с 2:1 над Локомотив (София). “Орлетата" стигнаха до трите точки след две велик... цялата новина

17:31 ч., 06.11.2021 г.
Малшансът отново споходи отбора на Пирин! "Орлетата" загубиха от Ботев (Пловдив) с 0:1 в мач от 14-ия кръг на Първа лига, който се игра на стади... цялата новина

18:43 ч., 19.10.2021 г.
Пирин (Благоевград) не успя да открадне нещо при гостуването си на Локомотив Пловдив. "Орлетата" загубиха от черно-белите с 1:2 в отложен двубой... цялата новина

20:44 ч., 24.07.2021 г.
Отборът на Пирин направи фалстарт при завръщането си в елита за новия сезон 2021/2022 в Първа лига. "Орлетата" загубиха от Ботев (Пд) с 1:2 в ма... цялата новина

15:06 ч., 23.07.2021 г.
Футболистите на Пирин (Благоевград) заснеха фотосесия с новите екипи, с които утре от 18:45 часа ще открият новия сезон в Първа лига с гостуване... цялата новина

09:14 ч., 15.04.2021 г.
Пирин завърши 1:1 при гостуването на Миньор в Перник. Бившото “орле" Борис Галчев откри резултата от дузпа в 7-ата минута, а Антон Карачанаков и... цялата новина

10:59 ч., 10.04.2021 г.
Пирин (Благоевград) разгроми Локомотив (София) с 5:1 в голямото дерби от 26-ия кръг на Втора лига, което се игра на стадион "Христо Ботев". Така... цялата новина

16:48 ч., 02.02.2021 г.
Представителният отбор на Пирин спечели петата си контрола от началото на зимната подготовка, след като надделя с 2:1 над третодивизионния Белас... цялата новина

11:41 ч., 21.01.2021 г.
Пирин (Благоевград) осъществи днес четвърти входящ трансфер през зимната пауза. "Орлетата" привлякоха дефанзивния халф Орлин Старокин, който под... цялата новина

17:38 ч., 22.07.2020 г.
Бившият футболист на Ботев (Пд), Левски, Черно море, Пирин, Нафтекс и Черноморец (Бургас) Орлин Старокин изненадващо се завръща в Левски. Универ... цялата новина

11:16 ч., 30.04.2020 г.
Бившият футболист на Ботев (Пд), Левски, Черно море, Пирин, Нафтекс и Черноморец (Бургас) Орлин Старокин разкри, че би бил щастлив, ако от следв... цялата новина

09:41 ч., 16.04.2020 г.
Бившият футболист на Ботев (Пд), Левски, Черно море, Пирин, Нафтекс и Черноморец (Бургас) Орлин Старокин в момента е част от кипърския Еносис (П... цялата новина

20:23 ч., 05.04.2018 г.
Пирин успя да постигне обрат и взе задължителните 3 точки при гостуването си на Витоша (Бистрица) в мач от Група А на втората осмица в Първа лиг... цялата новина