спорт: Футбол
отбор: Левски

Новини свързани с Ивелин Попов
17:08 ч., 25.11.2023 г.
Ботев (Пловдив) постигна трудна победа с 3:1 над Пирин (Благоевград) в среща от 18-ия кръг на Първа лига. "Орлетата" поведоха с ранен гол на Ком... цялата новина

20:23 ч., 07.11.2023 г.
Петима остават лидерите при голмасйторите в Първа лига след 16-ия кръг.

Това са Антоан Бароан (Ботев Пловдив), ... цялата новина

22:29 ч., 03.08.2023 г.
Левски елиминира северномакедонския Шкупи в две срещи от втория кръг на третия по сила европейски клубен футболен турнир - Лига на конференциите... цялата новина

17:10 ч., 19.03.2023 г.
Левски победи с 3:0 като гост Арда в Кърджали. Срещата беше от 24-ия кръг на efbet Лига. "Сините" изиграха много силно първо полувреме, в което ... цялата новина

13:41 ч., 25.07.2022 г.
Ивелин Попов е част от инициативен комитет за играждането на паметник на легендата на Левски Георги Соколов. Попето говори на пресконференция за... цялата новина

09:30 ч., 21.07.2022 г.
Левски се завръща в евротурнирите след тригодишна пауза. "Сините" приемат на стадион "Георги Аспарухов" гръцкия ПАОК. Двубоят от втория квалифик... цялата новина

01:47 ч., 23.06.2022 г.
Новото бразилско бижу на Левски -  Роналдо, донесе първа победа на “сините" през лятната подготовка. Столичани победиха с 2:1 Пирин (Благоевград... цялата новина

09:16 ч., 18.11.2021 г.
Бившият капитан на националния отбор по футбол - Ивелин Попов, отново използва социалните мрежи, за да атакува Йордан Лечков, заради когото напу... цялата новина

12:05 ч., 28.03.2020 г.
Бившият треньор на националния отбор Красимир Балъков посочи кой може да замени отказалия се от тима Ивелин Попов. Специалистът посъветва да се ... цялата новина

09:52 ч., 11.03.2020 г.
Жената на бившия капитан на националния ни отбор по футбол Ивелин Попов - Елена Паришева, направи доста разтърсващ коментар в личния си профил в... цялата новина

20:55 ч., 17.11.2019 г.
България победи Чехия с 1:0 в последната си квалификация за Евро 2020 от група "А". Васил Божиков беше точен за нашите в 56-ата минута с глава.<... цялата новина

21:01 ч., 14.11.2019 г.
България загуби от Парагвай с 0:1 в приятелски мач, който се игра пред по-малко от 1000 зрители на националния стадион "Васил Левски". Единствен... цялата новина

12:49 ч., 14.11.2019 г.
"Футболът е игра, равна за всички, независимо от тяхната раса, пол или религия. С това послание Българският футболен съюз представи "The Scarf o... цялата новина

23:44 ч., 14.10.2019 г.
България загуби унизително от Англия с 0:6 в европейската квалификация от група "А", която се игра на националния стадион "Васил Левски" пред ок... цялата новина

23:50 ч., 11.10.2019 г.
България завърши 0:0 срещу Черна гора в европейска квалификация, която се игра на стадиона в Подгорица. Дебют за нашите записа крилото на Локо (... цялата новина