НачалоФутболБаскетболВолейболДругиГалерииЛичностиСтатистики
Спортните новини: Днес (0) | Вчера (3)
Автор: Екип Blagoevgrad24.bg 20:10 / 28.05.2018Коментари (1)5298
© Blagoevgrad24.bg
Премиерът Бойко Борисов вкара два гола за Витоша (Бистрица) и помогна на своя тим да стане шампион на България по футбол за ветерани, предаде репортер на Burgas24.bg. Борисов се разписа два пъти при успеха с 6:3 над Нефтохимик (Бургас).

Финалът за титлата се игра на "Трейс Арена“ в Стара Загора. Борисов се появи директно по спортен екип с неизменния №13 на гърба и поведе атаката на бистришките "тигри“. Сред зрителите бяха кметът на Бургас Димитър Николов, колегата му от Стара Загора Живко Тодоров и спортният министър Красен Кралев.

Светльо Петров откри резултата сле
д асистенция на Бойко Борисов в 25-ата минута - 1:0. Втория гол вкара отново Петров в 35-ата. В началото на второто полувреме Костадин Джамбазов отбеляза за Нафтата, но съдията отмени попадението заради засада. Малко след това Паскалис вкара за 3:0.

В 50-ата минута Бойко Борисов се разписа от дузпа за 4:0. Две минути по-късно Пламен Крумов също от дузпа вкара за бургазлии за 4:1. Малко преди края втори гол на Нафтата бе отменен заради засада.

След това премиерът отново се развихри и вкара второто си попадение в мача, завършил с окончателното 6:3 за Витоша (Бистрица).