Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
НачалоФутболТенисБаскетболВолейболДругиСтатистики
Спортните новини: Днес (0) | Вчера (1)
Борис Галчев се размина с ЦСКА
Автор: Екип Blagoevgrad24.bg 10:02 / 12.01.2010Коментари (0)113
©
След като не успяха да докарат Димо Атанасов на „Българска армия", шефовете на ЦСКА ще се разминат и с Борис Галчев, пише "Меридиан мач". Халфът на Пирин се разбра с „червените" за личните си условия, но благоевградчани не са склонни да го пуснат без пари.

Акционерите на Пирин категорично са отказали Галчев да играе под наем в Борисовата градина, както това прави бившият му съотборник при „орлетата" Спас Делев. Те са фиксирали определена цена за футболиста, която обаче се вижда висока на шефовете на ЦСКА и те не могат да изпълнят изискванията.

Двата клуба така и не могат да се разберат за трансфера на футболиста, който доскоро не будеше никакво съмнение. По този начин Галчев ще играе и през пролетта със зелената фланелка.

„Червените" обаче не приемат проваления трансфер като голяма драма. В тима на Любо Пенев има достатъчно опитни полузащитници, а сега ръководството на клуба е насочило вниманието си към поредното ангажиране на Емил Гъргоров.

 






Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!

Актуални Четени Теми
16-годишен български мегаталант подобри рекорд на Григор Димитров
Ламин Ямал изравни Кристиано Роналдо по титли на Испания
Плейофите в НБА - най-здравите оцеляват
Григор Димитров: Надявам се, че един ден ще мога да съм част от нещо още по-голямо
Арда ще търси първа победа в плейофите срещу вицешампиона
Класиране Резултати

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@blagoevgrad24.bg

За реклама:

Тарифи (виж)
Договори избори 2024

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Благоевградчани във facebook
RSS за новините
Статистика: