Галерии
Личности
RSS
ТЕМА:

Приключи рали Истанбул, което бе шестият и последен кръг от турския рали шампионат. В състезанието записаха участие 51 екипажа, 49 от които бяха от страната домакин, плюс българския тандем на АСК "Пловдив“ Георги Гераджиев/Георги Гаджев и един екипаж от Иран.

Надпреварата протече при отлични метеорологични у...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 20
12:11 ч., 02.03.2022 г.
Автомобилна федерация на България излезе с остро отворено писмо до спортния министър Радостин Василев. В документа от федерацията задават 7 конк... цялата новина

15:02 ч., 04.11.2021 г.
Двадесет и два екипажа подадоха заявки за участие в първото издание на рали спринт “Пампорово". Състезанието, което ще се проведе в края на седм... цялата новина

17:09 ч., 29.10.2021 г.
Курортен комплекс Пампорово ще посрещне последния кръг от Българския рали спринт шампионат за сезон 2021. След като няколко от кръговете в първе... цялата новина

14:16 ч., 04.10.2021 г.
Константин Маршавелов (Mitsubishi Lancer Evo X) спечели състезанието в серия “Макси", което се проведе вчера на “Писта Стара Загора". Градът на ... цялата новина

12:22 ч., 03.10.2021 г.
Шесткратният шампион на България в серия “Макси" Константин Маршавелов спечели квалификациите на “Писта Стара Загора" и ще стартира от първа поз... цялата новина

10:24 ч., 01.09.2021 г.
Александър Язов спечели шампионската титла в международния дрифт шампионат Day of Champions 2021, който се проведе в 3 кръга в Сърбия. Алекс гра... цялата новина

08:51 ч., 01.09.2021 г.
Легендата на Формула 1 Михаел Шумахер е в изключително лошо състояние. Това обяви бившият му колега Филип Стрейф. Седемкратният шампион е в кома... цялата новина

15:49 ч., 11.05.2021 г.
Младият български пилот Калоян Върбицалиев продължава да впечатлява на европейската картинг сцена с второ място и във втория кръг от престижния ... цялата новина

17:58 ч., 24.04.2021 г.
Голяма трагедия се разигра в днешното първо за годината автомобилно състезание по планинско изкачване "Благоевград". Надпреварата бе прекратена ... цялата новина

15:56 ч., 21.04.2021 г.
Калоян Върбицалиев, 14-годишният картинг пилот, представи достойно България на Европейската картинг сцена, като записа второ и четвърто място на... цялата новина

18:57 ч., 18.04.2021 г.
Екипажът на “Мегапорт" Мирослав Ангелов и Георги Гаджев със Skoda Fabia R5 Evo са победителите в първото издание на рали спринт “Пещера" - първи... цялата новина

10:46 ч., 15.04.2021 г.
Стана ясен броят на екипажите, заявили участие в първия за сезона рали спринт. За състезанието, което ще се проведе в Пещера, има подадени 28 за... цялата новина

16:52 ч., 13.04.2021 г.
На 17 и 18 април в Пещера ще бъде дадено началото на автомобилния спортен сезон в България за 2021 година. С Рали спринт "Пещера 2021" ще бъде п... цялата новина

13:03 ч., 23.02.2021 г.
Още един голям спортист загуби битката с COVID-19. Легендата на мотоциклетизма Фаусто Грезини почина един месец след навършването на 60 години. ... цялата новина

17:15 ч., 25.01.2021 г.
Министърът на младежта и спорта Красен Кралев дари купа на легендата в българския автомобилен спорт Илия Чубриков на Музея на спорта на Национал... цялата новина

16:25 ч., 19.11.2020 г.
Министърът на младежта и спорта Красен Кралев проведе среща със световния шампион по Супер Ендуро в клас "Джуниър“ Теодор Кабакчиев. Младата над... цялата новина

09:59 ч., 28.09.2020 г.
Пилотът на пловдивския "КА-2 Рейсинг Тийм" Константин Маршавелов спечели третия кръг от националния шампионат по автомобилизъм на затворен маршр... цялата новина

16:08 ч., 14.09.2020 г.
На писта “Дракон" край пловдивското село Калояново приключи вторият кръг от единствения в България едномарков автомобилен шампионат Eneos Cup. О... цялата новина

11:33 ч., 20.07.2020 г.
Шефът на Международната федерация по автомобилни спортове (FIA) Жан Тод обяви обнадеждаваща новина за състоянието на Михаел Шумахер. Французинът... цялата новина