Галерии
Личности
RSS
ТЕМА:

Отборът на ЦСКА 1948 загуби от Лудогорец с 1:3 финала за Купата на България. Така тимът от Разград спечели трофея за трети път в своята история. "Зелените" не бяха печелили този турнир от 2014 година. Червените“ не успяха да противодействат на силния начален натиск на шампионите и бързо получиха гол. Кирил Десподов аси...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 5
11:35 ч., 12.12.2022 г.
Беше изтеглен жребият за четвъртфиналите за Купата на България по футбол. В него най-равностойнвата двойка изглежда тази между столичните Локомо... цялата новина

12:55 ч., 11.10.2022 г.
Жребият за първия и втория кръг от турнира за Купата на България по футбол беше изтеглен днес в национална футболна база "Бояна“.

Поб... цялата новина

16:12 ч., 02.09.2022 г.
Днес в Национална футболна база "Бояна“ бе изтеглен жребият за 1/32-финалите в турнира за Купата на България, който противопоставя 16-те победит... цялата новина

15:18 ч., 01.09.2022 г.
В петък (2 септември) от 14:00 часа в амфитеатралната зала на БФС в НФБ Бояна, ще се проведе жребий за Втори предварителен кръг (предварителна ф... цялата новина