Галерии
Личности
RSS
ТЕМА:

Капитанът на Левски Николай Михайлов е прекарал нощта с Купата на България. Това стана ясно, след като той публикува снимка в Инстаграм. Ето какво написа вратарят:

"Колко дълго те чакахме всички! Благодарим ви Левскари. Обичаме ви! Левски е ВЕЧЕН".

Той не пази във финала за Купата на България, ко...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 10
00:24 ч., 16.05.2022 г.
"Синя" България празнува! Кошмарът на Левски свърши! След 13-годишно чакане и три загубени финални двубои, “сините" отново спечелиха трофей. Отб... цялата новина

19:30 ч., 15.05.2022 г.
Левски спечели Sesame Купа на България пред над 35 000 зрители на стадион “Васил Левски", предаде репортер на Sofia24.bg. "Сини... цялата новина

13:47 ч., 14.05.2022 г.
Трофеят от Шампионската лига бе представен на специално организирано събитие в центъра на София, предаде репортер на Sofia24.bg... цялата новина

14:01 ч., 13.05.2022 г.
Треньорите Алън Пардю и Станимир Стоилов говориха днес на съвместна пресконференция преди финала за Купата на България, предаде репортер на ... цялата новина

21:07 ч., 12.04.2022 г.
ЦСКА-София победи Славия с 2:0 като гост в първи полуфинален мач от турнира за Купата на България, който се игра на стадиона в квартал "Овча куп... цялата новина

18:01 ч., 05.03.2022 г.
Италианското издание calcionews24 допусна сериозена грешка, след като написа, че собственикът на Славия Венцеслав Стефанов е президент на… Левск... цялата новина

11:35 ч., 04.03.2022 г.
В "Бояна“ беше изтеглен жребия за полуфиналната фаза в турнира за Купата на България. В спор за място на финала ще спорят Славия срещу ЦСКА-Софи... цялата новина

18:55 ч., 23.09.2021 г.
Днес бе изтеглен жребият за 1/8-финалите от турнира за Купата на България. Това стана в телевизионното студио на Диема спорт.

Победит... цялата новина

14:20 ч., 27.08.2021 г.
Отборът на Пирин (Благоевград) научи днес евентуалните си съперници в турнира за Купата на България. Това стана факт след тегленето на жребият з... цялата новина