17-годишният син на фолк певицата Алисия превърна луксозния палат на майка си за 3 милиона в къща за купони. Всеки ден в лъскавия имот се вдигнат шумни партита до ранни зори, оплакват се комшии на чалга дивата.
Валери Божинов-младши канел приятелчета на басейн още от обяд и купоните не спирали до ранните часове на нощта, от което се жалват се съседи.
"Явно малкият Валерко отрано е започнал лятната си ваканция и се изживява като Великият Гетсби“, с насмешка подмятат комшии.
Припомняме, че Божинов-младши се сгоди в края на миналата година за приятелката си Ивет Кочова, която също е редовен посетител на "Великият Валерко“.
Охолният имот се намира в столичния квартал "София парк“, който Алисия закупи преди няколко години срещу "скромните“ 3 милиона. "Джентъл парк“ стана скандално известен, след като преди месец маскирани полицаи нахлуха в три от общо 13-те луксозни къщи на бутиковия комплекс.
Поводът бе "операция по неотложност“ срещу митичния крал на контрабандата Николай Николов – Паскал, издигнал комплекса чрез подставени лица. Имаше съмнения, че там може да се укриват издирвани лица от организираната престъпна група на Паскал, а една от проверените къщи бе именно тази на Алисия, припомня Intrigi.bg.

ЗАРЕЖДАНЕ...
Зареждане ...

13:23 / 12.06.2024
1284

Наивника
на 12.06.2024 г.
Тва опасно,на 16 се жени,и на 17 купони до зори.Нема страшно ,до 19 години ще му резнат крилцата,и ще падне на земята.
Коментарите са на публикуващите ги. Blagoevgrad24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.