Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Благоевград
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Бизнес
Други
Институции
Криминални
Общество
След полицейската блокада край Казанлък: Протестиращите тръгват към столицата
Автор: Екип Blagoevgrad24.bg 19:34 / 18.09.2023Коментари (0)226
© Фокус
След петчасова полицейска блокада на източния вход на Казанлък, протестиращите тръгнаха към София, предаде репортер на "Фокус".

Колоната с повече от 200 машини селскостопанска техника потегли в 12:30 ч. от Стара Загора към Подбалканския път, по който зърнопроизводителите възнамеряваха да стигнат до София за Националния протест утре, но бяха блокирани от полиция и жандармерия край Казанлък.




Още по темата: общо новини по темата: 171
02.10.2023 »
01.10.2023 »
29.09.2023 »
27.09.2023 »
24.09.2023 »
24.09.2023 »
предишна страница [ 1/29 ] следващата страница






Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
ИЗПРАТИ НОВИНА
Актуални теми
Искат закриването на въглищни централи у нас
ТВ и шоу сезон 2023/2024 г.
Войната в Украйна
Световна черна хроника
Отношенията София-Скопие
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Благоевград и региона.
e-mail:
Анкета
Ще почивате ли идната зима?
Да, в България
Да, в чужбина
Не
Не съм решил/а още

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:
тел.: 0886 598 267
novini@blagoevgrad24.bg

За реклама:
Тарифи (виж)
тел.: 0887 45 24 24
office@mg24.bg

Екип
Правила
©2009 - 2022 Медия груп 24 ООД. Blagoevgrad24.bg - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Blagoevgrad24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени). Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на Медия груп 24 ООД. Мненията изразени във форумите и коментарите към статиите са собственост на авторите им и Медия груп 24 ООД не носи отговорност за тях. Поставянето на връзки към материали в Blagoevgrad24.bg е свободно. Сайтът е разработен от Медия груп 24 ООД.
Статистика: