Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Благоевград
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Бизнес
Други
Институции
Криминални
Общество
"ДПС-Ново начало": Напомняме на управляващата тройка, че нашата подкрепа е за работа в полза на хората
© Булфото
"Движение за права и свободи - Ново начало" отново заявява своята мисия. Ние работим за хората и тяхното добруване - да работим отговорно и с всички инструменти на парламентаризма да отстояваме необходимото за хората в България. За да се случи това, парламентът трябва да престане с губенето на време в безсмислени дебати, процедурни хватки, използвани за евтин ПР от загубили електорална подкрепа партии и издигане на теми, които отклоняват общественото внимание, спекулират със страховете на обществото и рушат общественото доверие в институциите. 

Това заяви заместник-председателят на парламентарната група на "ДПС-Ново начало" Искра Михайлова по време на декларация от парламентарната трибуна. 

"ДПС-Ново начало" работи и ще продължава да работи активно в 51-ото Народно събрание, без да има свои представители в ръководството на парламента. По този начин ние даваме ясен знак, че отговорността към хората и страната не е поза, зад която се крият домогвания до кадрови позиции и договорки, както го правят тези, които години наред употребяваха общественото доверие", каза още тя. 

От "ДПС-Ново начало" заявиха категорично, че подкрепят усилията на редовното правителство за нормализиране работата на държавното управление: "Ние категорично заявяваме, че подкрепяме правителството на Росен Желязков в неговите усили да нормализра работата на държавното управление, докато и когато работи в полза на хората и следва ясната и неотменима евроатлантическа принадлежност на България". 

И продължи: "След 4 години безвремие, безотговорност и злоупотреби, хората очакват стабилност и сигурност. Напомняме на управляващата тройка от партии, че нашата подкрепа е за работа в полза на хората, защото само тя осмисля управлението".

От ДПС-НН призоваха за редовна работа на постоянните комисии, които да разглеждат законодателни предложения, а заседанията на парламента да бъдат по-ефективни. Тя подчерта, че оценката на българското общество за работата на депутатите е изключително ниска.

Още по темата: общо новини по темата: 1221
30.04.2025 »
30.04.2025 »
30.04.2025 »
30.04.2025 »
29.04.2025 »
29.04.2025 »
предишна страница [ 1/204 ] следващата страница






Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
ИЗПРАТИ НОВИНА
Виж още:
Актуални теми
Закупуване на самолети F-16
Пожари 2025
Катастрофи в България
План за възстановяване и устойчивост на България
Световна черна хроника
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Благоевград и региона.
e-mail:
Анкета
Ще почивате ли идната зима?
Да, в България
Да, в чужбина
Не
Не съм решил/а още

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@blagoevgrad24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: